Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakond esitleb näitusel „Lõppmäng 2014” koondpilti aasta jooksul tehtud kursusetöödest ja koostööprojektidest ning aset leidnud töötubadest. Võimalik on heita pilk arhitektiõppe sisupoolele – selle etappidele, teemadele, tüpoloogiatele.

„Arktika looduskaitsevägi”, autor Mari Hunt. Juhendasid Andres Ojari ja Markus Kaasik.

„Arktika looduskaitsevägi”, autor Mari Hunt. Juhendasid Andres Ojari ja Markus Kaasik.

Dekaan Toomas Tammis kirjeldab väljapanekut järgmiselt: „Kokkuvõtval näitusel tulevad esile mitmed sidemed erinevate õppeainete vahel, neis töödes kajastub ka kogu laiem õpetamise protseduur, mis on toimunud kursusetöödega paralleelselt või neile eelnevalt. „Lõppmäng 2014” pakub akadeemia arhitektuuriõppe tervikelamust.”

Näituse raames on võimalik tutvuda Draakoni galeriis arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning urbanistika tudengite projektidega, sisearhitektuuri ja mööblidisaini õpilaste tööd on üleval aga lähedal asuvas Hobusepea galeriis. Näitus on avatud 20. juunini ning võimalik on osaleda ka ekskursioonidel, mis leiavad aset 17. juunil algusega kell 15.00 Draakoni galeriis ja kell 16.00 Hobusepea galeriis.

EKA kõikide teaduskondade magistritööde näitus „Tase” on avatud Rotermanni soolalaos ehk arhitektuurimuuseumis 13. juunini.