Elektroonilise tantsumuusika peosari Vürts on pausilt tagasi. 20. augustil, Eesti taasiseseisvumispäeval, toimub klubis HALL ürituse neljas pidu, kus astub peakülalisena üles ukraina päritolu DJ Nastia.

Nastia. Foto: press

Nastia on väikses Ukraina külas sündinud DJ, kes on avatud mitmesugustele žanritele, kuid kel on siiski äratuntav käekiri, mis ulatub house’ist ja põrandaalusest techno’st jungle’i ja dnb kiirete gruuvideni. 

Lisaks sellele, et Nastia on üks oma kodumaa tunnustatumaid DJsid, hoiab ta residendi kohta Moskva klubis ARMA17, juhib Propaganda nimelist plaadifirmat ja raadiosaadet, korraldab sama nime all üleeuroopalisi pidusid ning veab Kiievis, endises tehasehoones tegutsevas klubis Closer Strichka nimelist festivali.

2020. aastast on Nastia löönud kaasa audiovisuaalses projektis „Scary Beautiful”, mille eesmärk on tutvustada laiemale avalikkusele vähetuntud elektroonilise muusika produtsentide loomingut, esitades seda kohtades, milles kohtuvad üheaegselt ilu, põnevus kui ka ajalooline taust. Näiteks on Nastia sette filmitud Tšornobõli lähedal asuva massiivse Duga radari kõrval, mahajäetud Sharivka mõisas, Ukraina rauamaagikaevanduses ja mujal.

Nastia kõrval astuvad plaadimängijate taha kohalikud DJd Merimell, Micaela Saraceno ja DJ Punch. Mesilas mängivad 3D Kun, CT Venom, Bible Club ja Nechaev.