Sel laupäeval, 15. veebruaril kell 22.00 võtavad Raadio 2 saated Programm ja Linnadžungel kahetunnise edetabelisaatena kokku aastaküsitluse 2013 tulemused. Saates selguvad 2013. aasta eredamad hetked hiphopis meil ja mujal.

Hanf Kung

Hanf Kung

Aastaküsitluse saade läheb sujuvalt üle parimate tunnustamise galaks samal õhtul Von Krahli baaris üritusel Check One Two. Üles astuvad uue tulija kategoorias laineid löövad HVNS ja Hanf Kung. Õhtut juhib Linnadžungli saatejuht Kozy, plaate mängivad saate Programm juhid Critikal, Quest ja Paul Oja. Otseülekanne auhinnapeost on jälgitav ERR Menu portaalis.

Aasta 2012 parimaks looks hinnati Suur Papa „Silm lahti maga (Superskankers remix)”, lisaks sai Suur Papa ka aasta uustulnuka karika. Parim album oli Okym Riimi „Brodmani 14”.

Paul Oja kommenteerib 2013. aasta edetabelit nii: „Nüüd, kui hääled on loetud, on mul üle kõige parem meel selle üle, et uue tulija kategooria on see aasta niivõrd kirju ja rohkete uute nimedega. Lisaks on täiesti uskumatu, et oleme kolmekordselt ületanud eelmise aasta hääletajate arvu. Selline järsk hüpe hääletusnumbrites toimus viimati kümme aastat tagasi.”

Varasemaid edetabeleid saab vaadata siit.

Raadio 2 hiphopisaade Programm on eetris igal reedel kell 21.00–22.00 ja Linnadžungel esmaspäeviti 23.00–00.00.