Techno-klubina tuntud HALLis haaravad homme, 26. novembril mikrofonid räpimeistrid Põhjamaade Hirm, DEW8 ja LSteelo. Muusikat selekteerivad Koldun, Slin, peosarja ja raadiosaate Maa-alune DJd ning Dubshacki esindaja Pats.

LSteelo. Foto: press

Põhjamaade Hirm alustas oma muusikuteed battle-räpparina, ta on tunnistatud mitmekordseks Eesti parimaks hiphopi artistiks ning kirjutanud end lüürilise liikumise ajalukku. Laupäeval esitab ta Tallinnas esmakordselt oma teist sooloprojekti, kauamängivat „Nagu vaataks pilvi”.

DEW8 on Tartu alternatiivse hiphopmuusika produtsent, biidimees ja tekstide autor. Pealinna sõidab artist ette kandma oma viimast, bassiga rikastatud albumit „Uroboros kaheksas”.

2020. aastal Raadio 2 hiphopi auhindadel Aasta Albumi ja Aasta Uustulija tiitliga pärjatud LSteelo on tagasi lavalaudadel. Lasnamäelt võrsunud grupp esitab materjali albumilt „Tallinna kõrgeimal mäel” kui ka täiesti uut, kuuldud ja veel kuulmata muusikat.

Peasaalis on plaadimängijate taga 90ndate algusest oskuseid lihvinud vinüülikummardaja DJ Koldun ning LSteelo DJ Slin. Mesila saalis hoiab tujusid üleval Maa-alune, koosseisus Noot, Miller, Hyyru, Andrus-Eerik ja erikülaline, Dubshacki maestro Pats. Tegemist on igakuiselt IDA Raadios kõlava saatega ja korra kvartalis toimuva klubiõhtuga, mis on Ühendkuningriikide klubimuusika erinevaid vorme ja mutatsioone inimesteni toonud alatest aastast 2018. Seekord on põhifookuses eufoorilised break-biidid, uue laine UKG, jungle minevikust, olevikust ja tulevikust, konksuga techno ning kõik vahepeale jääv.

Üritus Facebookis