Reedel, 27. mail kell 19.30 etenduvad Kanuti Gildi Saalis Rene Kösteri ja Helina Reinjärve TLÜ koreograafia osakonna BA diplomitööd „You can not predict the future” ja „ALFA”.

Helina Reinjärve ja Rene Kösteri muusikaline duo HAŠŠ. Foto: Kultuuritolm 2015

Helina Reinjärve ja Rene Kösteri muusikaline duo HAŠŠ. Foto: Kultuuritolm 2015

Kösteri tantsulavastus „You can not predict the future” räägib fragmenteeritud lugusi päriselust, teaduslikest eksperimentidest, kosmilistest tõdedest, fantastilistest juttudest ning mälestustest. See on täiesti kaootilises jutustuses peituv kokkulangevus ja universaalne tõde.

Kösteri koreograafiat esitavad laval Kreete Pillenberg, Janina Sarantšina, Helina Reinjärv, Liis Pokinen ja Madleen Teetsov-Faulkner, Köster ise on helipuldis.

Helina Reinjärve „ALFA” on ego käsitlev kontsertvormis kaasaegse tantsu lavastus, milles on põhirõhk energial ja visuaalse terviku loomisel. ALFA on isiksus, tugev liider, kelles käib võimuvõitlus erinevate pooluste ja arusaamade vahel. ALFA on domineeriv väide.
ALFA on feministlik mõte. ALFA on takistus. ALFA on mõtetelahing armastuse nimel. ALFAt on minus ja ALFAt on sinus. Et alistuda, tuleb mõelda südamega ja lasta mõttel lennata.

Helina Reinjärve koreograafiat esitavad Johhan Rosenberg, Rene Köster ja Helina Reinjärv. Muusika: HAŠŠ, Biggie Smalls, Ying Yang Twins, Khan.

Leia sündmus Facebookis siit.