2 min

Alustab online-raadio IDA

Kevadpühal, 1. mail alustab tegevust online-raadio IDA, mille tegijateringi kuulub sadakond kohalikku DJ-d, muusikut, arhitekti, kriitikut, disainerit ja sotsiaalteadlast. Teiste seas plaadifirma Frotee kutid, Eliann Tulve, Mava ja Nebukat, Heidy Purga ja Tõnu Pedaru.

1 min

Karlova Raadio 73. saade

Karlova Raadio on pärast mõningast vaikust tagasi oma 73. miksteibiga. Sõnad tegijatelt lubavad, et netiraadiot tehakse endiselt, kõik on teemas ja eelmine aasta lubatakse üle teha juba esimese kuuga.

1 min

Karlova Raadio 69. saade

Karlova Raadio 69. saates saavad sõna Nosaj Thing, Four Tet, Parov Stelar, Wagon Christ, Gilles Peterson, Dark Sky, Shigeto jt.

1 min

Karlova Raadio 68. saade

Robert Laursoo poolt kokku pandud kuuekümne kaheksas saade kulgeb viimase paari nädala suvesündmuste järellainetuses ning Karlova Raadio 4. sünnipäeva ootuses, mida peetakse 25. septembril Tartu kultuuriklubis Arhiiv.

1 min

Karlova Raadio 67. saade

Esimesel augustil toimub Genialistide klubis PAU-VAU pidu, kus Lee Baum, Rela ja Kadri K valivad muusikat mahedast hiphopist tulise afrohausini. Soojenduseks käesolev saade, mida alustas Leelo, keskmise osa tegi Kadri, lõpuosa Reelalt.

1 min

Karlova Raadio 66. saade

Karlova Raadio 66. saate autoriks on Niilo, kes ilmutas pisut aega tagasi oma alias’e Endamisi Salamisi alt kasseti „Poe Dameron EP”, väljaandjaks Moskva leibel Isaiah Tapes.

1 min

Karlova Raadio 65. saade

Robert Laursoo: „Tegime Cypi juures Kalamajas ilusa pühapäevase muusikaga saate. Mängisin mitu laulu ühelt enda suurelt lemmikult Mndsgnilt ja eelmise suve Sete’i reisi meenutavat Matthewdavidit. Sinna järele Mary Jane Girls, uus Slum Village, veits uut räppi ka: Cush Cologne ja Get Rich.”

1 min

Karlova Raadio 64. saade

Karlova Raadio 64. saate on kokku selektinud peosarja Rütmika üks eestvedajaid monsieur KLMN. Sobib põgusaks puusanõksuks tööpäeva lõppu, aga soovituslik sügavutiminekuks.

1 min

Karlova Raadio 63. saade

Triin Niinemets on muusikasõber ja DJ ning Karlova Raadio kauaoodatud külaline Astangult. Sel neljapäeval, 4. juunil, saab Triinu näha EKA peol, kus ta mängib plaate back to back Hanna-Stella Haaristoga.