8. novembril kell 10.00–17.00 toimub Telliskivi Loomelinnakus aadressil Telliskivi 60a-A1 Tallinna esimene Anarhistlik Raamatulaat.

„Kui kuulda kuskil sõna anarhism, siis enamik kujutab endale kohe ette punkarit, kel näpus õllepudel või musta riietunud protestijat lõhkumas poeaknaid. Kas sa aga usuksid, et suur osa anarhiste on hoopiski hõivatud vabatahtliku tööga ning naudivad raamatute lugemist ja tee joomist?” küsivad laada korraldajad.

Anarhistlikke raamatulaatasid korraldatakse üle kogu maailma. Need annavad võimaluse tulla kokku ideid ja raamatuid vahetama väikestel sõltumatutel kirjastajatel, vahendajatel, infokioskitel, erinevatel sotsiaalsetel gruppidel ja aktivistidel.

Tallinna Anarhistlik raamatulaat ootab kõiki tutvuma inimeste ja organisatsioonidega, kes jagavad sarnaseid ideid. Laadal on võimalik vahetada raamatuid, võtta osa seminaridest ja töögruppidest, laenata „elav” raamat, tutvuda erinevate organisatsioonide ja gruppide tegevusega.

Üritusest võtavad osa Sotsiaalkeskus Ülase12, Tallinna Keskraamatukogu, Tartu A-raamatukogu, Lugemik, Miks Vegan, Küpsikoda, Eesti LGBT Ühing, Loomade Nimel, Eesti Vegan Selts, Viimane Neljapäev, Tallinn Lady Fest, Mustan Kanin Koloon ja Helsingi Anarhistlik Raamatulaat.

Sissepääs raamatulaadale on tasuta.

Liitu üritusega Facebookis.