Island on müstiline maa ja selline on ka saareriigilt pärit techno. Selle elavaks näiteks on artistid, nagu Exos, Bjarki, Ruxpin, Sanasol või Ozy. Volruptus on selles skeenes uus nimi, kuid lühikese ajaga on ta suutnud enda tegemistega juba märkimisväärselt silma paista.

Seega ei ole midagi imestada, et tema looming on jõudnud Nina Kravizi eesrindliku plaadifirmani трип. Volruptuse saundi kohta võib öelda, et see on stiilipuhas electro techno. Lugude pealkirjade järgi saab aru, et ta on mõjutatud kõigest kosmilisest, maavälisest, ulmest ja tulnukatest. Volruptus ise nimetabki ennast tulnukaks, kes on taassündinud siia ilma inimese kehas ja kelle missioon on avastada ja luua meile uusi lummavaid helisid. Plaati kuulates võiks seda täitsa uskuda.

Monokromaatilist muusikat kannavad edasi krõbedad trummimasinabiidid ja veidralt piiksuvad lasersüntesaatorid, mis panevad hõljuma avakosmose poole. See kõik kõlab nagu hoolikalt kokku plõksutatud galaktikatevaheline morsekood. Sellise elektro puhul tekivad võrdlused paratamatult Drexciya, Legowelti või I-Figa. Volruptus on veel noor tulija ja kindlasti jõuab ta nende hiiglaste kõrval end tõestada. Uut I-Fi „Space Invaders Are Smoking Grassi” taolist hitti selliselt underground-plaadilt tõenäoliselt ei tule, aga ikkagi on tegemist tänavuse ühe meeldejäävaima elektroplaadiga.