Protesti seinte vahel alustanud peosari Zanzibar võõrustab reedel, 11. mail, Sveta Baaris Århusi plaadifirma Regelbau üht eestvedajat Christoffer Kejlstrupi ehk C.Kd (CeeKay).

C.K. Foto: press

C.K. Foto: press

​​Regelbau kollektiiv, kuhu peale CeeKay kuulub kokku 11 sõpra Taani suuruselt teisest linnast Århusist, on viimase 5-6 aastaga kirjutanud oma kodulinna kindlalt house-muusika maailmakaardile. Lisaks Christofferile moodustavad leibeli põhituumiku vennad Milan ja Natal Zaks (tuntud ka kui DJ Sports ja Central), Mathias Okholm (aka Manmade Deejay) ja Martin Optic (aka Optic, kellega Christoffer teeb koos projekti 2 Bit Crew).

​​C.K tegeleb igapäevaselt SAFE Distributioni nimelise plaadilevitamisettevõtte vedamisega, lisaks on ta seotud nii mõnegi kohaliku plaadifirmaga, näiteks No Hands, Help Recordings ja PRS.

​​Århusi kõla, mille alla kõik ülalnimetatu võiks vajadusel koondada, on tihti kosmiline house-muusika, tugevalt mõjutatud breakbeat’ist ja ambient’ist. Kindlasti on C.Kl kaasas palju veel ilmumata tulevikumuusikat, mille 12-tolliseid alles pikisilmi oodatakse. Kui hinnatud plaadikeerutajaga on tegu, vihjab CeeKay paari viimase nädala esinemiskalender: London (Corsica), Taiwan, Tōkyō, Osaka, Soul, Tallinn.

​​Sveta Baaris on reedel lisaks peaesinejale plaadikottidega kohal Kersten Kõrge, Kaarel Valter ja Zanzibari resident Johann 3000.

​​Üritus Facebookist.