Täna, 17. mail saab Tallinna alternatiivklubis HALL avapaugu uus acid-muusikale pühenduv üritustesari House of Acid. Taanist, Kopenhaagenist on selleks puhuks kohale kutsutud Channel37, kelle live-etteastele lisaks astuvad üles Martin Aedla ja Marcel Düšess.

Channel37. Foto: press

Channel37. Foto: press

Läti päritolu, ent Kopenhaagenis resideeriv Channel37 on muusikat produtseerinud umbes kümme aastat ja talle omaselt on kogu repertuaar loodud ja esitatud analoog-riistvaraga. Aastal 2013 asutas mees plaadifirma Hedphon Records, mille alt väljastatakse just elektrooniliste instrumentidega loodud muusikat.

Ürituse ühe korraldaja Kaspar Kivilo sõnul on Eesti klubimuusika ringis sellise žanri ürituste kohas auk: „Ööelu ja klubiskeene on Eestis viimastel aastatel tõusuteel ja paljude jaoks on Tallinn üks parimaid kohti pidutsemiseks kogu Euroopas, kuid acid techno ja veelgi enam acid house on kohalikele melomaanidele suuremas osas kahe silma vahele jäänud. Acid žanrit iseloomustavad peamiselt intensiivsed süntesaatorihelid, mida loo vältel ekstreemsusteni manipuleeritakse.”

Üritus Facebookis.