Voigtmann on järjepidevalt tõestanud ennast kui ühe teravama ruumitunnetusega diskoreid maailmas. Tema esinemised on tasakaalus spontaansuse ja kulgemise vahel, mis ei lase atmosfääril muutuda väsitavaks ega igavaks. Sel reedel, 17. mail külastab ta esimest korda Põhjamaasid ning esineb 3-tunnise setiga Kauplus Aasias (Kopli 2A).

Voigtmann. Foto: press

Voigtmann. Foto: press

Voigtmann alustas oma karjääri kontseptsioonipõhise peosarja Toi.Toi.Musik asutajana, kuid viimastel aastatel on ta kogunud kuulsust oma kõrge energiatasemega DJ-settide poolest, mis on viinud teda tuuritama üle maailma. Ta on hingestatud DJ, kelle loomulik keskkond on pimedas, kuid vabameelsusega laetud tantsupõrandal.

Pärast peakülalist võtavad esmakordse avaliku back-to-back setiga peo üle Mava ning Filthi vedaja Tanel Mütt. Voigtmanni soojendavad eklektilise, kuid peole mõeldud valikuga Kevin Park ja Karl Kallas.

Voigtmann maandub Tallinnas peosarja ja raadiosaate Filth raames, mis seab rõhu futuristlikule, kuid samas tantsupõrandale mõeldud techno’le ning house’ile. Saade on eetris ürituse päeval IDA Raadios kell 20.

Üritus Facebookis.