Septembri kolmandal nädalavahetusel elab kultuur Viljandis! Vähe sellest, et on Viljandi linna sünnipäev, leiab siis aset Viljandi Music Walk festival ja avatakse Ugala teatri uus hooaeg ning teatrimaja.

Luule Komissarovi hooaja avaroll on sel korral DJ. Foto: Heigo Teder

Luule Komissarovi hooaja avaroll on sel korral DJ. Foto: Heigo Teder

Laupäeval, 19. septembril kulmineerub kogu see kirev nädalalõpp ühe suure ühispeoga Ugala Black Boxis, 250-kohalises kaasaegses teatrisaalis, mille asemel oli alles kaks kuud tagasi endine tehasehoone.

Ja mis kõige vägevam: avapeo puhul valib plaadimängijatel oma lemmikhitte teatri enda näitlejaskond koosseisus Luule Komissarov, Peeter Konovalov, Teet Ehala, Kristiina Alliksaar, Kristjan Suits, Vallo Kirs, Martin Mill, Tanel Ingi, Harlet “HARL:ETNO” Orasmaa, Ivar Piterskihh, Heigo Teder ning VJ-na Katre Sulane. Nii et valmistuge kõvemaks maratoniks!

Lisaks sellele on black box’i õuele püstitatud üheks õhtuks ka Viljandi Music Walki festivalitelk, kus rahvast tantsitavad DJ-d Orav, Drummie, Janek Murd ja Erkki Tero ning visuaalimaailma juhib VJ Frindo Kveiks.

Sündmusterohke programm hakkab hoogsalt kerima juba päeval, kui avatakse Tarrvi Laamanni puulõikegraafika näitus „Rahu & armastus” UBB galeriis ning esietendub Ott Aardami lavastus „Making of „Kapsapea””.