10. oktoobril keerutab klubis Ulme plaate Saksamaalt Weimarist pärit Konstantin, maineka põrandaaluse plaadimärgi Giegling üks ninameestest.

Konstantin. Pressifoto

Konstantin. Pressifoto

Konstantin pälvis suurema tähelepanu duo Kettenkarussell koosseisus viis aastat tagasi ilmunud EPga „I Believe You And Me Make Love Forever”, mis oli ühtlasi koos hea sõbra DJ Dustiniga algatatud Gieglingi esimeseks väljaandeks ja edasise suuna kujundajaks. Plaadimärgi stiil on üsnagi eksperimentaalne ja kaasahaaravalt rütmiline, põimides huvitavaid ja omapäraseid sämpleid, süntesaatorihelisid, tugevaid bassiliine ja leidlikke trummimasinamustreid. See kooslus sobib valatult Konstantini pikkadesse DJ-settidesse, mis on oma olemuselt sidus segu värskest ja end ajas tõestanud house– ja teknomuusikast. Just Konstantini settide kestus ja sujuvad rütmielementide vaheldumised muudavad need helirännakud eriti hüpnootilisteks.

Praegu on Gieglingist saanud üks hinnatuimaid väikeleibeleid saksa underground-skeenes, seda nii kvaliteetse ja piire kompava artistivaliku kui ka plaadiümbriste maitseka kujunduse poolest. Giegling on teiste seas koduks ka rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud produtsentidele, nagu Traumprinz (Prince of Denmark) ja Edward. Gieglingi on nimetanud üheks oma lemmikplaadimärgiks uuema New Yorgi house-muusika legend ja teada-tuntud hea muusikamaitse delegaat Levon Vincent. Nüüdseks korraldab Giegling regulaarseid peoõhtuid Berliini tantsumekas Berghainis ja teistes klubides üle maailma.

Lisaks Konstantinile mängivad lahtise lõpuajaga peoõhtul muusikat klmn, Mava ja Paul.