12 min

Seksitöö, feminism ja meeste tegemata töö

Berliinis elav seksitöötaja jagab enda ja oma kolleegide kogemusi seoses stigmadega, millega nad tööl kokku puutuvad. Kuidas muudaks seksitöö dekriminaliseerimine selle ameti esindajate igapäeva ning üleüldist suhtumist naistesse+ ja vähemustesse?

14 min

Võidab see, kes veenab mind lapsi saama!

Lastesaamissurve hõljub konstandina fertiilses eas naiste kohal ja ootab õiget hetke, et endast märku anda. See võib juhtuda Instagramis scroll’ides, uusaastapeol või vanematega suheldes. Põhimõtteliselt igas kontekstis on järglaste puudumisele osutamine respektaabel jututeema.

10 min

Ropp või hot – tekstides intiimsuseni

Armastuskirjade asemel viljelevad nüüdsed Romeod ja Juliad peent sõnumineerimise kunsti, kus võib kohata nii riime, baklažaane kui ka paljastavaid visuaale. Selle kunsti valdamiseks tuleb esmalt leida keel, mis mõlema partneri jaoks mugavalt kõlab. Ühemõttelisust soovitame vältida.

3 min

Kiirkohting: Cameryn Moore

USA lavastaja ja produtsendi Cameryn Moore’i enim tähelepanu pälvinud projekt Smut Slam jõuab täna õhtul ka Tallinnasse. Mis paneb inimesi oma intiimelust publiku ees jutustama ja mis teeb ühe loo heaks?

12 min

Kellele kuulub seks?

Kui erootilise püramiidi tipus paiknevad heteroseksuaalsed inimesed saavad pidevalt ühiskonnalt signaale oma seksuaalsuse väärtuslikkuse kohta, siis püramiidi alumistel astmetel seisjatel tuleb kõõrdpilke taludes ja väärarusaamu kummutades võidelda ainuüksi oma ihade olemasolu tunnustamise nimel.

9 min

Kus siin peol k***i saab?

Seks on miski, mis jääb enamasti nelja seina vahele teki alla. Mõte avalikult riiete seljast heitmisest ja kirele andumisest eksisteerib nii mõnegi fantaasiates, kuid tagajärgede kartuses enamasti sellega piirdubki. Mis tingimustel on seks avalikus ruumis võimalik ja aktsepteeritav?

100 mg Viagra tablett – mure ja lootuse allikas. Foto: Tim Reckmann (CC BY 2.0)
6 min

Sex, drugs & ihakoll

Seksuaalsete probleemide lahendamiseks loodud ravimid ei ole doping, vaid võimalus ületada oma kehaga seotud häbi ja hirmu.