Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

  Pidu

  Jessy Lanza. Foto: Hollie Pocsai

  Haigla Pidu toob Tallinnasse Jessy Lanza

  Haigla Pidu kolib 24. märtsil üheks pikaks ööks legendaarsesse Club Hollywoodi, võttes kaasa diskokuulid, vilkurid, paukuvad plaadid ja ühe kontserti, mille peategelane on Jessy Lanza.

  Snowy. Foto: press

  Helikopteris alustab bassimuusikapidu Standard Issues

  Standard Issues on uus üritustesari, mis toob kuulajateni erinevaid bassimuusika stiile, kuid mille põhisuunaks võib nimetada grime’i. Ühtlasi on peo eesmärk levitada Eestimaal kasvavat grime’i liikumist ja kultuuri nii instrumentaalide kui ka MCde poole pealt.

  Helikopter. Foto: Tarik Labrighli

  Täna Helikopteris: Propel-yr-body

  Täna, 3. märtsi kesköösel algab pidu Helikopteri residentide sarjast Propel-yr-body, kus tantsupõranda panevad nõtkuma klubi kohalikud biidimeistrid.

  Zadig. Foto: Flavien Prioreau

  Mürk esitleb: Zadig

  Laupäeval, 4. märtsil esineb EKKMi kohvikus toimuval Mürgil Pariisist pärit Zadig – Voltaire’i teosest nime näpanud DJ, produtsent, plaadifirma Construct Re-Form ellukutsuja ning Pariisi nüüdisaegse techno üks kõige kaalukamaid ja tulevikku vaatavamaid nimesid.

  Scuba. Foto: Paramount Artists

  Sissejuhatus Eesti Vabariigi aastapäeva – Scuba

  Vahel on tunne, et ei ole mõtet üldse vaevuda mingit sissejuhatust ja artistipromo kuhugi kirja panema, sest kõik niikuinii ju teavad, kelle või millega tegu on. Seekord on just täpselt nii, à la kirjutaks ürituse iseloomustusse lihtsalt nime Scuba, 23. veebruar, AUX, Von Krahl ja done deal.

  Pelada. Foto: Phil Teixcyr

  Eggbeater esitleb värskeimat elektroonikat välismaalt

  Täna, 17. veebruaril alustab Helikopteris uus peoseeria Eggbeater, mis hakkab Tallinnasse tooma värskeid ja huvitavaid välisartiste elektroonilise muusika maastikult. Samuti saadab üritust alati teemakohane installatsioon, et pidulistele muusika kõrval ka visuaalset naudingut pakkuda.