Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

Pidu

DJ Ionik. Foto: press

Miksteip: DJ Ionik

Sellel reedel, 20. oktoobril leiab kohvikus Must Puudel aset peosarja Work It To The Bone järjekordne seanss. Lisaks sellele, et üles astuvad Helsingi plaadifirma Top Billin vedaja Shark-E ja plaadipoe Biit boss Madis Nestor, on külla kutsutud DJ Ionik Soomest, kes lindistas Müürilehele sel puhul värske miksteibi.

DJ Sotofett logo red

Haigla Pidu – DJ Sotofett

Reedel, 13. oktoobril toimub ajaloo esimene Haigla Pidu värskes pealinna ööklubis Hall. Ohtlikul kuupäeval tervitatakse puldis pikalt jahitud külalist – teie ees on peo algusest lõpuni DJ Sotofett.

Mind Against. Foto: press

Neljanda ISOLA peakülaliseks on Mind Against

Helilisi, ruumilisi ja visuaalseid elamusi pakkuv peosari ISOLA avab neljandat korda uksed 14. oktoobril klubis Hall, mil kohal on itaalia päritolu tantsupõrandate valvurid Mind Against.

Performane'i-õhtu „Prism Mole c u r v e s t o Synthetic Mole” Grafodroomis. Foto: Piret Karro

Homme toimub Grafodroomis performance’ite öö

Homme, 7. oktoobril toimub Grafodroomis Müürivahe tänaval põrandaalune performance'i- ja helikunstiõhtu „Turbulent M o l e Performance M o d e", mille eelkäijad leidsid aset möödunud talvel Grafodroomis ja suvel Paldiskis.

Helikopter_BÄM_Foto_TarikLabrighli

Helikopter peab viimase peo

Homme, 29. septembril toimub Helikopteris pidu, mis jääb Tallinna underground-peopaiga viimaseks.

I Hate Models. Foto: press

Mürk 5: Dasha Rush ja I Hate Models

Techno-sari Mürk peab 5. juubelit eriti suure pauguga – kahepäevase, 22.–23. septembril toimuva peoga, kus astuvad üles Dasha Rush ja I Hate Models ning kõigele lisaks toimub see täiesti uues klubis nimega Hall.

Klubnacht. Foto: Aleksander Kelpman

Reedel külastab EKKMi klubnacht

Esimesest Klubnachtist on möödas aasta. Sel reedel, 15. septembril algusega kell 23 toimub järjekorras III techno-muusikale keskendunud pidu EKKMi kohvikus.

Mees Inc. Foto: press

Tallinna Erinevate Tubade Klubis alustab live-ürituste sari

Täna, 8. septembril avatakse Erinevate Tubade Klubis elava muusika hooaeg. Igakuiselt hakkavad Telliskivi suures elutoas toimuma kord ETK Live’i, kord Funk Embassy Live’i õhtud, kus lavalaudu väisavad nii end juba skeenel sisse seadnud kui ka alles kanda kinnitavad kodu- ja välismaised artistid.

Raba. Foto: Kätlin Õun

KTRL 365

Tartus põhinev techno-muusika sari KTRL peab 8. septembril oma esimest sünnipäeva, mida tähistatakse kahes saalis toimuva peoga klubis Arhiiv.