Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

  Pidu

  Swan Meat. Foto: press

  Club Felicity toob annuse värsket eksperimentaalmuusikat

  Esimest korda suveperioodil toimuv klubiüritus Club Felicity on oma eesmärgiks seadnud kohaliku publikuni kõige värskemate põrandaaluste eksperimentaalmuusika suundade toomise. Kanda kinnitatakse juba sel reedel, 9. juunil EKKMi Kohvikus, kuhu on palutud plaate mängima artistid Ameerika Ühendriikidest, Saksamaalt ning Austriast.

  Puhvet A.P.T.E.K. Foto: Alina Birjuk

  Puhvet A.P.T.E.K. saab kuueseks

  Puhvet A.P.T.E.K. on Pärnus patsiente ravinud juba kuus aastat. Selle tähistamiseks pakutakse erinevate tegevuste, resident-DJde ja külalistega meelelahutust neljal järjestikusel päeval.

  Merimell. Foto: press

  Tartu Erinevate Tubade Klubis kostab techno’t

  Reedel, 2. juunil võtab Tartu Erinevate Tubade Klubi terveks ööks üle techno muusika üritus KTRL. Peo raames saabub üle kahe aasta Tartusse plaate keerutama Merimell, keda toetavad kohalikud KTRL sarja residendid Ocula, Errata ja 343-RBN.

  Cassegrain. Foto: press

  9/11 suvehooaja avab Cassegrain

  Techno-ringkondades ei vaja Berliinis baseeruv Cassegrain erilist tutvustust. Vägeva leibeliresümeega on Cassegrain end kindlalt skeenesse tembeldanud. Tallinna publik saab mehi näha 27. mail klubis 9/11 ning sel nädalavahetusel toimub ka klubi uue suveterrassi avamine.

  Prosumer. Foto: YouTube

  Lekker esitleb: BEEF – Prosumer

  Reedel, 19. mail saab Tallinna ühe mahlaseima muusikavalikuga peosari BEEF järje, mille seekordne peakülaline on produtsent ja plaadikeerutaja Prosumer.

  Päär Pärenson ehk J.O.C. pojaga. Foto: Tarrvi Laamann

  Volbriöö Bashment

  Ööl vastu 1. maid lendavad nõiad ringi reggae, dub’i ja dancehall’i lummuses, sest 30. aprilli õhtul toimub Tartu Aparaaditehases Volbriöö Bashment, kus silitab kõrvu, paitab hinge ja paneb keha mõnusalt liikuma Bashment PA Kosmose helisüsteem ning seda 100% vinüülihelidega.

  Lux Familiar. Foto: Tarniu

  Booty Powder: Täna mängitakse Kelmis poola juke’i

  Poola plaadifirma „Polish Juke" muusika on viimastel aastatel suurelt ja julgelt footwork'i/juke'i žanri kaardile astunud. Artistid nagu Rhythm Baboon, COMOC ja Lux Familiar on viimase paari aasta jooksul olnud ka peosarja Booty Powder lahutamatu osa.

  Aprillikivi. Foto: Saara Nette Tõugjas

  Tartus algab Aprillikivi

  Aprillikivi on kahepäevane alternatiivroki festival, mis toimub 21.–22. aprillil Tartus Genialistide Klubis juba kuuendat korda.

  Steven Julien. Foto: press

  Lekker Dance Night: Steven Julien alias Funkineven

  Reedel, 21. aprilli õhtul külastab Tallinna tantsulokaali Lekker elektroonilise muusika produtsent ja plaadikeerutaja Steven Julien, kes on teinud muusikat alates 2009. aastast ka artistinimega Funkineven.