Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

  Pidu

  Lux Familiar. Foto: Tarniu

  Booty Powder: Täna mängitakse Kelmis poola juke’i

  Poola plaadifirma „Polish Juke" muusika on viimastel aastatel suurelt ja julgelt footwork'i/juke'i žanri kaardile astunud. Artistid nagu Rhythm Baboon, COMOC ja Lux Familiar on viimase paari aasta jooksul olnud ka peosarja Booty Powder lahutamatu osa.

  Aprillikivi. Foto: Saara Nette Tõugjas

  Tartus algab Aprillikivi

  Aprillikivi on kahepäevane alternatiivroki festival, mis toimub 21.–22. aprillil Tartus Genialistide Klubis juba kuuendat korda.

  Steven Julien. Foto: press

  Lekker Dance Night: Steven Julien alias Funkineven

  Reedel, 21. aprilli õhtul külastab Tallinna tantsulokaali Lekker elektroonilise muusika produtsent ja plaadikeerutaja Steven Julien, kes on teinud muusikat alates 2009. aastast ka artistinimega Funkineven.

  Luca Lozano. Foto: press

  Off-Kilteril keerutab plaate Luca Lozano

  Reedel, 14. aprillil toimub Helikopteris järjekordne Off-Kilter, mille peaesineja on seekord kogenud DJ ning plaadifirmades Klasse Recordings, Grafiti Tapes ja Zodiac leibelibossi, disaineri ja produtsendina tegutsev Luca Lozano Berliinist.

  Jay Clarke. Foto: press

  Londoni klubi Fabric resident-DJ teeb Tallinnas 7-tunnise maratonseti

  Sel neljapäeval astub klubis 9/11 DJ pulti techno-maailma tõusev täht Jay Clarke. Inglismaalt pärit noorel DJ-l on selja taga edukas aasta, hiljuti sai ta taasavatud Londoni klubi Fabric resident-DJks. Ühtlasi on Clarke ka legendaarse Ben Klocki labeli Klockworks uusim liige ning tähistab seda kõike oma sünnipäeval 7-tunnise maratonsetiga.

  Jessy Lanza. Foto: Hollie Pocsai

  Haigla Pidu toob Tallinnasse Jessy Lanza

  Haigla Pidu kolib 24. märtsil üheks pikaks ööks legendaarsesse Club Hollywoodi, võttes kaasa diskokuulid, vilkurid, paukuvad plaadid ja ühe kontserti, mille peategelane on Jessy Lanza.

  Snowy. Foto: press

  Helikopteris alustab bassimuusikapidu Standard Issues

  Standard Issues on uus üritustesari, mis toob kuulajateni erinevaid bassimuusika stiile, kuid mille põhisuunaks võib nimetada grime’i. Ühtlasi on peo eesmärk levitada Eestimaal kasvavat grime’i liikumist ja kultuuri nii instrumentaalide kui ka MCde poole pealt.